Senát

Hnutí VOK – Volba pro kraj představuje naše kandidáty do Senátu v Moravskoslezském kraji.

Senátní obvod 69 Frýdek-Místek:

RNDr. Pavel Olšovský, Ph. D. – medailonek pro krajské volby MSK

Motto: „Spolupráce – změna – nová šance“

Narodil jsem se v roce 1966 ve Frýdku-Místku. Po gymnáziu jsem absolvoval učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro základní a střední školy na PdF Ostravské univerzity. Dále jsem vystudoval doktorát přírodních věd v oblasti Učitelství fyziky pro střední školy na PřF Ostravské univerzity. Potom jsem vystudoval doktorský studijní program Specializace  v pedagogice na PřF Ostravské univerzity. Absolvoval jsem studium pro vedoucí pedagogické pracovníky – Školský management. Pracuji jako vědecký pracovník, projektový manažer a středoškolský učitel.

Chtěl bych se věnovat v zastupitelstvu MSK především oblastem, které jsou mi velmi blízká      a rozumím jim. Mojí prioritou je problematika školství, zdravotnictví a sociální oblasti. Jsem autorem projektu Přírodovědné bádání na základní a střední škole. Vypracoval jsem koncepci výuky environmentální problematiky ve fyzice na ZŠ a SŠ. Jsem autorem výukových a metodických materiálů k environmentální problematice ve fyzice. Věnuji se problematice podnikavosti žáků na ZŠ a SŠ. Absolvoval jsem pracovní stáž v Anglii a v Chorvatsku. Mým cílem je pracovat pro občany a pomáhat řešit jejich problémy v Moravskoslezském kraji. Mohu využívat celoživotní zkušenosti při práci s lidmi při realizaci projektů EU a zkušenosti z praxe ve školství.   Dlouhodobě spolupracuji s politiky z Poslanecké sněmovny a Senátu. Znám dobře problémy občanů v našem kraji.

Podařil se nám nový rekord v kampani do Senátu

Náš volební tým ve složení paní Jana, Sylva, Bohuš, Lojza a Pavel vás všechny pozdravuje z naší volební kampaně po celém senátním obvodu č. 69, frýdecko-místecko a frýdlantsko. Volební kampaň do senátu probíhala od pondělí 31. srpna do soboty 5. září. Právě v sobotu jsme zažili rekord v počtu oslovených občanů a rekord v počtu voličů, kteří nám projevili přízeň a chtějí podpořit našeho kandidáta do Senátu. Všude při kampani jsme v osobním kontaktu s usměvavými a příjemnými lidmi, kterým prezentujeme „Desatero hlavních novinek pro občany“ a volební program hnutí VOK – Volba pro kraj. Nejvíce se naši voliči těší na senátorský krmáš zdarma, kdy na něm obdrží například ochutnávku zabíjačky, zmrzlinu a nápoje. Také všem sdělujeme, že od 9. září 2020 budou již dostupné webové stránky kandidáta do senátu Dr. Pavla Olšovského na www.pavelolsovsky.cz. V pondělí 7. září opět vyrážíme na kontaktní kampaň a těšíme se na setkání u vás, s pozdravem Dr. Pavel Olšovský, váš nezávislý kandidát č. 1 do Senátu.

Senátní obvod 72 Ostrava-město:

Mgr. Miroslava Škaldová, ředitelka základní a mateřské školy, žije v Ostravě.

Senátní obvod 75 Karviná:

Lubomír Kuznik, dlouholetý starosta a primátor Karviné, žije v Karviné.