Naši lidé v Ústeckém kraji

MUDr. Oto Staňo

lékař, Chomutov

Mgr. Vladimír Navara

podnikatel, Velké Březno

Ivan Houzák

trenér, předseda Akademie motorsportu, Most

Ing. Olga Hrebičková

radní města Jílové, vedoucí skupiny plánování, členka dobrovolných hasičů Děčín, členka baráčníků Perštejn, Jílové

Ing. Jaroslav Vodička

krajský zastupitel, Krásný Dvůr

Vlasta Kozlerová

zootechnička, Moldava

Jaroslav Oršuliak

ředitel společnosti, Perštejn

Miroslav Kučera

podnikatel, Litoměřice

MUDr. Jaroslav Rotek

lékař, Žatec

Mgr. Bc. Jiřina Sykáčková

vedoucí živnostenského úřadu, Rumburk

Veronika Woznicová

obchodní ředitelka, Most

MUDr. Jiří Kroch

lékař, Chomutov

David Procházka

OSVČ, Ústí nad Labem

Ing. Miloň Houda

IT specialista, Chomutov

Nikola Kupková

saniářka, Zabrušany

Libor Böhm

zástupce technického ředitele, Most

Mgr. Josef Varga

speciální pedagog v dětském domově, Lipová

Petra Zimermannová

zdravotní sestra, Ústí nad Labem

Ing. Pavel Umlauf, MBA

projektový manager, Chomutov

Eva Rusó

dispečerka, Teplice

Jana Blažková

Ústí nad Labem

Alena Vrbská

Děčín

Zdeněk Kovalík

zastupitel, Perštejn

Oldřich Kozler

jednatel společnosti, Moldava

Marek Koželuh

šéfkuchař, Most

David Herrman

státní zaměstnanec, Kryry

Ivana Mojžíšová

OSVČ kosmetický salón, Děčín

Jan Blažek

student, Dolní Zálezy

Jana Studená

zdravotní sestra, Chomutov

Kateřina Prokšová

servírka, Most

Bc. Daniel Pohlreich

finance a managment, student ekonomie, Jílové

Dis. Veronika Benešová

zdravotní sestra, Chomutov

Ing. Slavomír Tylman

elektrotechnik, Hrob

Bc. Marie Nečasová

zdravotní sestra, Podbořany

Marie Müllerová

Kadaň

Jana Doležalová

vedoucí centra dětí a mládeže, Teplice

Günter Janda

Chomutov

Romana Visnyaiová

zástupce vedoucího provozu, Most

Pavel Volek

školitel a poradce doručovací služby ČP, Děčín

Martina Aubrechtová Havlová

referentka, Bílina

Verona Barcová

Chomutov

Zdeněk Ternavčuk

podnikatel, Chomutov

Tereza Woznicová

studentka VŠFS, Most

Zdeněk Rubeš

revizní technik, Ústí nad Labem

Ing. František Vorel

projektant, Jirkov

Jan Moravec

výchovný pracovník v dětském domově, Dolní Poustevna

Petr Kříž

student, Ústí nad Labem

Josef Štayr

provozní ředitel, Otvice

Jiří Holeš

Děčín

Vít Škrábal

elektromechanik, Most

Milan Hanzl

Děčín

Václav Petr Hejduk

student, Ústí nad Labem

Michaela Marini

pedagog v dětském domově, Rumburk

Petr Husák

důchodce, Chomutov

Danuše Rubešová

Ústí nad Labem

Ondřej Šrotýř

Meziboří

Jaroslav Kytl

řidič, Mašťov

Kristýna Hendrychová

studentka VŠ sociální pedagogika, Mikulášovice

Jan Ondrejkovič

OSVČ, Ústí nad Labem

Martina Hanušová

specialistka – datové kabely, Krásná Lípa