Senát

Děčín – Volební obvod 33

Mgr. Vladimír Navara

„VOK je hnutí občanů, kteří již nechtějí přihlížet stagnaci našeho kraje, mají dost stranických kádrů, chtějí do vedení odborníky“ říká kandidát VOK – volby pro kraj do Senátu PČR.

 

Co chcete voličům nabídnout?

Zásadní změnu, lepší budoucnost pro volební obvod Děčín a Ústecký kraj. Koukněte se na krajské nemocnice, tam docela funduje ta v Ústí, ale ostatní to je opravdu bída. Chybí lékaři, zavírají se ambulance. A to ani nemluvím o nemocnici v Rumburku. Ta de facto zkrachovala a nyní bude třeba ji zachránit. Myslíte, že to Krajská zdravotní v téhle kondici zvládne?

Takže se budete soustředit na zdravotnictví?

Na to máme ve VOKU hned dva dlouholeté primáře, já jim samozřejmě pomohu z pozice senátora otevírat dveře do celostátní politiky. Ale to není jediné, budu dělat senátora na plný úvazek. Je třeba dát našemu kraji lepší budoucnost. Problémy jsou kam se podíváte: vzdělání, doprava, zaměstnanost.

Kandidujete do Senátu PČR, který se těší malé podpoře obyvatelstva. Mohl byste říct občanům proč by měli přijít k volbám a dát hlas právě vám?

Každý volební obvod má jen jednoho senátora, který mu může pomoci v celostátní politikce. Musí v dobrém lobovat za zájmy místních lidí. Pokud si lidé zvolí vysloužilého politika celostátní strany či nějakého vytíženého ředitele školy přijde o tuto možnost. Já bych naopak chtěl plnočasově hájit místní zájmy, pomáhat živnostníků a zdejším podnikům, kteří zaměstnávají naše lidi. Tato oblast se stala mým druhým domovem, zejména krásná příroda, kde trávím rád svůj volný čas. Proto jsem se také rozhodl přijmout kandidaturu do Senátu Parlamentu ČR a pomáhat lidem v tomto regionu.

A pokud se stanete senátorem?

Pozastavím podnikání a budu se plně věnovat práci senátora. Zřídím si senátní kancelář
v obvodu, vytvořím si tým asistentů a ve spolupráci s místními lidmi, bez ohledu na jejich stranickou příslušnost, budu iniciovat změny, které tento region potřebuje.

Například

Exekuce, mám plán, jak ochránit osobní účty lidí v exekuci. Jak je vrátit do práce. Jak pomoci dětským domovům při začlenění jejich odchovanců do společnosti. Oceňuji úlohu Domů na půl cesty.

Chtěl byste něco na závěr voličům vzkázat?

Přijďte k volbám a dejte hlas našemu regionu, který je jedním z nejkrásnější v ČR. Dejte hlas pro VOK (Volba pro kraj).