Volby 2020 v Ústeckém kraji

Kandidátní listina VOK-Volba pro kraj – Ústecký kraj

  1. MUDr. Ota Staňo, Chomutov
  2. Mgr. Vladimír Navara, Velké Březno
  3. Ivan Houzák, Most
  4. Ing. Olga Hrebičková, Jílové
  5. Ing. Jaroslav Vodička, Krásný Dvůr
  6. Vlasta Kozlerová, Moldava
  7. Jaroslav Oršuliak, Perštejn
  8. Miroslav Kučera, Litoměřice
  9. MUDr. Jaroslav Rotek, Žatec
  10. Mgr. Bc. Jiřina Sykáčková, Rumburk
  11. Veronika Woznicová, Most
  12. MUDr. Jiří Kroh, Chomutov
  13. David Procházka, Ústí nad Labem
  14. Ing. Miloň Houda, Chomutov
  15. Nikola Kupková, Zabrušany
  16. Libor Böhm, Most
  17. Mgr. Josef Varga, Lipová
  18. Petra Zimmermannová, Ústí nad Labem
  19. Ing. Pavel Umlauf, MBA, Chomutov
  20. Eva Rusó, Teplice
  21. Jana Blažková, Ústí nad Labem
  22. Alena Vrbská, Děčín
  23. Zdeněk Kovalík, Perštejn
  24. Oldřich Kozler, Moldava
  25. Marek Koželuh, Most
  26. David Herrman, Kryry
  27. Ivana Mojžíšová, Děčín
  28. Jan Blažek, Dolní Zálezly
  29. Jana Studená, Chomutov
  30. Kateřina Prokšová, Most
  31. Bc. Daniel Pohlreich Jílové
  32. Dis. Veronika Benešová, Chomutov
  33. Ing. Slavomír Tylman, Hrob
  34. Bc. Marie Nečasová, Podbořany
  35. Marie Müllerová, Kadaň
  36. Jana Doležalová, Teplice
  37. Günter Janda, Chomutov
  38. Romana Visnyaiová, Most
  39. Pavel Volek, Děčín
  40. Martina Aubrechtová Havlová, Bílina
  41. Verona Barcová, Chomutov
  42. Zdeněk Ternavčuk, Chomutov
  43. Tereza Woznicová, Libčeves
  44. Zdeněk Rubeš, Ústí nad Labem
  45. Ing. František Vorel, Jirkov
  46. Jan Moravec, Dolní Poustevna
  47. Petr Kříž, Ústí nad Labem
  48. Josef Štayr, Otvice
  49. Jiří Holeš, Děčín
  50. Vít Škrabal, Most
  51. Milan Hanzl, Děčín
  52. Václav Petr Hejduk, Ústí nad Labem
  53. Michaela Marini, Rumburk
  54. Petr Husák, Chomutov
  55. Danuše Rubešová, Ústí nad Labem
  56. Ondřej Šrotýř, Meziboří
  57. Jaroslav Kytl, Mašťov
  58. Kristýna Hendrychová, Mikulášovice
  59. Jan Ondrejkovič, Ústí nad Labem
  60. Martina Hanušová, Krásná Lípa